EkoAvrasya’dan KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar’a Hayırlı Olsun Ziyareti

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Avrasya Ekonomik İlişkiler Derneği (EkoAvrasya) Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Eren ve beraberindeki heyeti kabul ederek görüştü.

Avrasya Ekonomik İlişkiler Derneği (EkoAvrasya) Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Eren ve beraberindeki heyet, dün Ersin Tatar’a KKTC’nin 5. Cumhurbaşkanı seçilmesi dolayısıyla hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar söz konusu kabulde, Türkiye ile KKTC’nin ilişkilerinin güçlü bir şekilde ilerletilmesinin ve KKTC’nin Türk dünyasında yapılan tanıtım çalışmalarının sürdürülmesinin önemine dikkat çekti.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Avrasya Ekonomik İlişkiler Derneği (EkoAvrasya) Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Eren ve beraberindeki heyeti kabul ederek görüştü. Avrasya Ekonomik İlişkiler Derneği (EkoAvrasya) Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Eren ve beraberindeki heyet, dün Ersin Tatar’a KKTC’nin 5. Cumhurbaşkanı seçilmesi dolayısıyla hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar söz konusu kabulde, Türkiye ile KKTC’nin ilişkilerinin güçlü bir şekilde ilerletilmesinin ve KKTC’nin Türk dünyasında yapılan tanıtım çalışmalarının sürdürülmesinin önemine dikkat çekti.1

Son Yazılar