EkoAvrasya’dan Mustafa Ak’a Nezaket Ziyareti

Avrasya Ekonomik İlişkiler Derneği (EkoAvrasya) Yönetim Kurulu, Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak’a nezaket ziyaretinde bulundu.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, ’’Avrasya Ekonomik İlişkiler Derneği (EkoAvrasya), alanında yapmış olduğu faaliyetler ile adından sıkça söz ettiriyor. Özellikle ülkemiz ile Avrasya ülkeleri arasındaki ekonomik ve sosyal ilişkilerin güçlenmesi hususunda icra ettiği etkinliklerin diğer STK’lara örnek teşkil etmesini diliyor, bu vesile ile başarı dileklerimi iletiyorum’’ dedi.
Keçiören Belediyesinin Türk dünyasına yönelik faaliyetlerinin kamuoyunda büyük bir takdirle karşılandığını ifade eden EkoAvrasya Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Eren, ’’Azerbaycan’dan Arnavutluk’a, Türkmenistan’dan Kırım’a, Moğolistan’dan Makedonya’ya, Özbekistan’dan Kosova’ya, Kazakistan’dan Bosna-Hersek’e, Kırgızistan’dan K.K.T.C.’ye kadar çok geniş bir coğrafyada faaliyetlerini aralıksız sürdüren Keçiören Belediye Başkanı Sn. Mustafa Ak’a teşekkürlerimizi arz ediyoruz’’ dedi.
EkoAvrasya Akademik Kurulu Başkanı ve Antalya AKEV Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hayati Aktaş, EkoAvrasya Yönetim Kurulu Başkan Yrd. Kemal Kurnaz ve EkoAvrasya Genel Sekreteri Beşir Var’ın da hazır bulunduğu ziyarette, Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak’a şükran plaketi takdim edildi.

Son Yazılar